Spoločnosť priateľov Múzea liptovskej dediny vydala v závere roku 2014 rozsiahlu monografickú publikáciu Liptov v ľudovej kultúre.

knihaToto jedinečné dielo podáva komplexný obraz materiálnej a duchovnej kultúry regiónu. Publikácia zaujme čitateľov originálnou formou spracovania. Je  kombináciou textov autorky, materiálov z terénnych výskumov, archívnych dokumentov, úryvkov z dobovej tlače, spomienok a ľudských príbehov s množstvom dobového obrazového materialu.

Kniha veľkého formátu v pevnej väzbe v rozsahu 288 strán má náročné  grafické a výtvarné spracovanie, tlač na papieri vysokej kvality.

Keďže záujem o knihu Liptov v ľudovej kultúre je mimoriadny a z nákladu 2000 ks už zostala  asi len štvrtina,   prichádzame s novou ponukou:

DVE KNIHY ZA CENU JEDNEJ
k monografii o ľudovej kultúre Liptova dostanete aj knihu receptov Kuchyňa liptovských gazdiniek.
Dve populárne publikácie  autorky Ivety Zuskinovej  pri priamom predaji dostanete za cenu 24,90€. Pri objednávke na dobierku bude cena zvýšená o náklady na poštovné a balné.

Knihy si objednajte na adrese info@ovciarskemuzeum.sk

krst knihy Liptov

Krst knihy Liptov.